De uitslag van de prijzen van de Grote clubactie zijn bekend!!

De uitslag van de prijzen van de Grote clubactie zijn bekend!!

Liam heeft de prijs van meest verkochte loten per kind gewonnen. Hij heeft totaal 49 loten verkocht en heeft daarvoor een kadobon van de Intertoys gekregen.

De meiden van de MO11 hebben de prijs van meest verkochte loten per team gewonnen. Met elkaar hebben ze 235 loten verkocht, petje af. Vandaag hebben ze daarom als prijs een lekker patatje met een snack gegeten. En na hun mooie overwinning van vandaag werd het patatje extra feestelijk.

Gefeliciteerd allemaal !! en voor de andere kinderen niet getreurd volgend jaar hebben jullie weer een kans. Zet hem dan op en wie weet win jij dan wel.

keukenmaxx

asn.jpgawaccu.jpgbenevia.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgderijke.jpgfeyenoord.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkia-binnenmaas.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgpersoneelsdiensten-pdhw.jpgrobey-logo.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpgzpress.jpg
Naar boven