Jan Louter

Jan Louter

Afgelopen dinsdag bereikte ons het droeve bericht dat onze ere voorzitter is overleden
Na een kort ziekbed thuis in Heinenoord 
Jan Louter is bij de oprichting lid geworden van onze club in 1946 dus. Na jaren als speler in het 1ste elftal werd hij in 1966 voorzitter. De club maakte een prachtige groei door onder zijn leiding. Het houten clubgebouw werd ingeruild voor een prachtige nieuw gebouw waar we nog steeds zitten. De 1ste periode stopte in 1987
Hij bleef de club trouw en helpen waar nodig
In 2000 keerde hij terug als voorzitter
Tot het najaar van 2006 
Na zijn voorzitterschap bleef hij zaterdags gastheer in de bestuurskamer en kritisch volger van het 1ste elftal
Hij was supertrots op het bereiken van de hoofdklasse en genoot daar met volle teugen van
Wij verliezen met zijn overlijden een markante persoonlijkheid en een trouwe supporter. Wij wensen Peter en Rob en de rest van de familie veel sterkte

keukenmaxx

asn.jpgawaccu.jpgbenevia.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgderijke.jpgfeyenoord.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkia-binnenmaas.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgoptimaal-talent.jpgpersoneelsdiensten-pdhw.jpgrobey-logo.jpgtadatel.jpgtrelleborg.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpgzpress.jpg
Naar boven