E2 Kampioen 2017

E2 Kampioen 2017

Onze E2 is kampioen
Tijdens het Mix Voetbaltoernooi van afgelopen zaterdag werd het kampioenschap van de E2 nog maar eens een keerje goed gevierd. Alle kids werden door de voorzitter Arie van den Berg gehuldigd en ontvingen het officiele kampioensshirt 2016/2017 en een mooie beker. Er was natuurlijk ook het traditionele ererondje op de kar door ons mooie Heinenoord. E2, jullie hebben het verdiend!

 IMG 8448

 

keukenmaxx

asn.jpgawaccu.jpgbenevia.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgderijke.jpgfeyenoord.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkia-binnenmaas.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgoptimaal-talent.jpgpersoneelsdiensten-pdhw.jpgrobey-logo.jpgtadatel.jpgtrelleborg.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpgzpress.jpg
Naar boven