Mixtoernooi 10 juni 2017

Mixtoernooi 10 juni 2017

Mix Toernooi
Afgelopen zaterdag stroomde om 13:00 uur het sportcomplex van sv Heinenoord vol met enthousiaste voetbal(st)ers die op de laatste dag van het voetbalseizoen zich inschreven voor het tradionele Mix-voetbaltoernooi. Vanaf 14.00 uur konden zij hun kunsten nog één keer vertonen voordat de zomer invalt. De opkomst was groots. Waar de volwassenen op het hoofdveld hun toernooi speelde, was de jeugd gelijktijdig op veld 3 actief. Ondanks dat er niets op het spel stond, anders dan er met elkaar een gezelllige voetbalmiddag van maken, werd er toch om de hoogste score gestreden. Het groot aantal supporters, vaak hele families die waren uitgelopen, juichten de fanatieke spelers toe langs de velden. Het weer en de sfeer kon niet beter. De organisatie van het toernooi liep gesmeerd. Na afloop zette Arie de kampioenen van het voetbalseizoen: Heinenoord 2, Vrouwen 1 en de E2 nog in het zonnetje. Moe maar voldaan schoven de spelers na het toernooi aan voor een overheerlijke BBQ en werd menig afzakkertje genomen. Een top afsluiting van het seizoen. Een traditie om in stand te houden bij ons mooie Clubbie SV Heinenoord.

Afbeelding galerij

keukenmaxx

asn.jpgawaccu.jpgbenevia.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgderijke.jpgfeyenoord.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkia-binnenmaas.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgoptimaal-talent.jpgpersoneelsdiensten-pdhw.jpgrobey-logo.jpgtadatel.jpgtrelleborg.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpgzpress.jpg
Naar boven