Indelingen van de JO17 en JO19 volgen z.s.m.

Indelingen van de JO17 en JO19 volgen z.s.m.

De Indelingen van de JO17 ( B ) en de JO19 ( A ) volgen z.s.m.

Voor de trainers en leiders die op de elftallen komen te staan ( F en E ) zijn al wel rond,  D volgt z.s.m. Cooordinator F,E en D is Anthal van den Berg

 

Zijn nog wel op zoek naar een Jeugdcooordinator voor de JO19,JO17 en JO15, kunnen zich evt melden : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Overige dingen die staan te gebeuren zijn :

Uitbreiding van de Jeugdcommissie ( 2 personen ) die zich bezig gaan houden met e.v.t. Activiteiten

Ook zal er weer een toernooicommissie komen die zal ( tot nu toe uit 2 personen bestaan ) een 3e volgt e.v.t.

 

Voor degene die volgende week 10 juni  niet op het mixtoernooi komen en ook niet bij de wedstrijd Heinenoord 1 - Excelsior 1 op 11 juli zijn, wensen wij een ieder een fijne vakantie en tot 19 augustus

Namens SV Heinenoord

keukenmaxx

asn.jpgawaccu.jpgbenevia.jpgbestfresh.jpgdebergden.jpgdeheus.jpgdekoomen.jpgderijke.jpgfeyenoord.jpgfreestyle-voetbal.jpgfs.jpggentlemen.jpggpn_advies.jpggriend.jpgjb.jpgkia-binnenmaas.jpgkwakernaat.jpgmgx.jpgodko.jpgoptimaal-talent.jpgrobey-logo.jpgtadatel.jpgtrelleborg.jpguitzendmarkt.jpgvdmt.jpgwk-ict.jpgzpress.jpg
Naar boven