Stand HW Bokaal

Poule 1 MO19 ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 1 1 0 0 3 5 1 3-5
SSS 1 0 0 1 0 1 5 5-3
SHO 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 2 MO17  ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 1 1 0 4 4 2 5-6
SHO 1 0 1 0 1 2 2 2-4
NSVV 1 0 0 1 0 0 2 4-1

Poule 3 MO15 ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 1 0 0 1 0 1 3 2-4
SSS 2 1 0 1 3 4 3 7-6
NSVV 2 2 0 0 6 9 1 7-4
ZBVH 1 0 0 1 0 0 7 1-3
SHO 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 4 MO13 ( meiden )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SSS 2 0 0 2 0 1 13 3-2
SHO 1 1 0 0 3 4 0 1-0
NSVV 1 0 0 1 0 1 5 3-4
Binnenmaas 2 2 0 0 6 14 2 5-6

Poule 5 MO11 ( meisjes )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
NSVV 2 0 0 2 0 1 13 3-3
Binnenmaas 1 1 0 0 3 1 0 1-3
SSS 1 1 0 0 3 12 1 2-0

Poule 6 MO9 ( meisjes )

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 1 0 1 3 6 9 3-5
OSV 2 1 0 1 3 22 3 7-3
ZBVH 2 0 0 2 0 3 31 4-6
Binnenmaas 2 2 0 0 6 18 6 4-4

Poule 1 JO19 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 1 0 1 0 1 1 1 5-4
GOZ 1 0 1 0 1 1 1 4-5
Strijen 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 2 JO19 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 1 0 0 1 0 2 4 4-3
NSVV 1 1 0 0 3 4 2 3-4
Gravendeel 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule  JO19 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 0 2 0 2 3 3 9-7
SJO Korendeijk 0 0 0 0 0 0 0 -
SSS 1 0 1 0 1 1 1 3-4
OSV 1 0 1 0 1 2 2 4-5

Poule 1 JO17- A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
OSV 0 0 0 0 0 0 0 -
NSVV 0 0 0 0 0 0 0 -
GOZ 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 2 JO17 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 1 1 0 0 3 5 1 6-7
Gravendeel 1 0 0 1 0 1 5 7-6
Strijen 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule JO17- B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SJO Korendijk 2 1 0 1 3 5 9 5-4
Heinenoord 2 0 0 2 0 1 6 9-8
SSS 2 1 1 0 4 5 3 7-8
Binnenmaas 2 1 1 0 4 11 4 3-4

Poule 1 JO15 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
NSVV 1 1 0 0 3 7 1 3-5
GOZ 1 0 0 1 0 1 7 5-3
Gravendeel 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 2 JO15 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 1 0 1 0 1 0 0 6-7
SHO 1 0 1 0 1 0 0 7-6
ZBVH 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 1 JO15 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 1 0 1 0 1 1 1 5-2
SJO Korendijk 2 0 1 1 1 1 7 6-9
Strijen 1 1 0 0 3 6 0 4-4

Poule 2 JO15 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SSS 1 1 0 0 3 8 1 5-3
Zinkw. Boys 1 0 0 1 0 1 8 3-5
OSV 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule JO13 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
NSVV 1 1 0 0 3 5 2 4-5
Gravendeel 2 1 0 1 3 6 6 9-9
Binnenmaas 2 0 0 2 0 1 11 9-7
SHO 2 2 0 0 6 11 0 5-7
Strijen 1 0 0 1 0 0 5 3-2

Poule 1 JO13 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 1 0 1 3 4 4 6-7
OSV 1 0 0 1 0 1 3 3-3
ZBVH 1 1 0 0 3 7 2 4-5
Zinkw. Boys 2 1 0 1 3 5 8 9-7

Poule 2 JO13 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SJO Korendijk 2 1 0 1 3 10 5 9-4
GOZ 1 1 0 0 3 5 3 2-4
SSS 1 0 0 1 0 0 7 2-5

Poule 1 JO11 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
GOZ 2 1 0 1 3 6 3 5-7
SSS 1 1 0 0 3 3 2 5-1
Gravendeel 1 0 0 1 0 0 4 2-4

******

Poule 2 JO11 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 2 2 0 0 6 8 3 7-6
NSVV 1 0 0 1 0 2 3 3-5
Binnenmaas 1 0 0 1 0 1 5 3-2

Poule 1 JO11 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
ZBVH 1 0 0 1 0 0 17 2-3
SJO Korendijk 1 1 0 0 3 17 0 3-2
Zinkw. Boys 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 2 JO11 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 1 1 0 0 3 9 3 3-2
OSV 1 0 0 1 0 3 9 2-3
Strijen 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule  JO10 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 2 0 0 6

23

1 4-6
Gravendeel 1 0 0 1 0 0 13 2-1
SSS 1 0 0 1 0 1 10 4-3

Poule 1 JO9 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Binnenmaas 2 1 0 1 3 21 10 8-5
NSVV 1 0 0 1 0 2 17 2-4
Gravendeel 1 1 0 0 3 8 4 3-4

Poule 2 JO9 - A categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SHO 1 1 0 0 3 4 3 6-5
Strijen 1 0 0 1 0 3 4 5-6
GOZ 0 0 0 0 0 0 0 -

Poule 1 JO9 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
Heinenoord 2 1 1 0 4 11 6 2-6
Zinkw. Boys 1 0 1 0 1 6 6 4-1
SSS 1 0 0 1 0 0 5 2-1

Poule 2 JO9 - B categorie

Team Gespeeld Gewonen Gelijk Verloren Punten Voor Tegen Penalties
SJO Korendijk 0 0 0 0 0 0 0
OSV 0 0 0 0 0 0 0
ZBVH 0 0 0 0 0 0 0
Naar boven